Moje služby

Životní pojištění

Mám na srdci především to, abyste byli chráněni před velkými životními riziky, zatímco menší rizika považuji spíše za doplňkovou ochranu. Mezi velká rizika řadím situace jako je úmrtí, invalidita, dlouhodobá pracovní neschopnost, trvalé následky úrazu či vážná onemocnění. Na druhou stranu, menší rizika zahrnují například denní odškodnění, hospitalizaci či krátkodobou pracovní neschopnost.

Zamysleme se nad jednoduchou situací: Co když si zlomím ruku? Pravděpodobně budu měsíc doma a poté se můj život vrátí do běžných kolejí. Případná finanční náhrada od pojišťovny ve výši 20.000 Kč je jistě příjemná, ale v širším kontextu mého života nepředstavuje zásadní změnu.

Avšak v případě dlouhodobé invalidity nebo několikaměsíční pracovní neschopnosti by se můj život změnil podstatně víc. Je pro mě důležité se zaměřit na to, jaké příjmy by mi v takových situacích plynuly a zda by mi byly dostatečné.

Rád bych s vámi prošel, co je pro vás opravdu důležité. Můžu vám připravit orientační kalkulace od různých pojišťoven a poskytnout vám informace o tom, co vám jednotlivé pojistky nabízejí a na co se můžete spolehnout. Hlavním cílem je, abyste měli jasno v tom, za co skutečně platíte a cítili se v bezpečí.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Pojďme si společně udělat chvilku na kávu
v útulném prostředí a probrat, co vás v oblasti financí trápí a co byste si přáli dosáhnout. Všechno si v klidu rozložíme na stůl – vaše obavy, sny
i očekávání.

FinančNí plán

Vytvoření finančního plánu přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli co nejrychleji dosáhnout svých snů.

}

Pravidelný servis

Vaše portfolio bude pod naším pravidelným dohledem. Uzavření smlouvy není konec, ale naopak začátek naší vzájemné spolupráce s dlouhodobým výhledem.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5