Moje služby

Životní pojištění

Preferuji především myšlenku pojištění nejdříve velkých rizik a malá rizika vnímám spíše jako nadstandartní krytí. Velká rizika: Smrt, Invalidita, Dlouhodobá pracovní neschopnost, trvalé následky úrazu, „závažná onemocnění“. Malá rizika: Denní odškodné, Hospitalizace, Krátkodobá pracovní neschopnost)

A to s jednoduchou myšlenkou… Co se stane když si zlomím ruku? Pravděpodobně budu možná měsíc doma, poté se můj život vrátí do starých kolejí a případných 20.000,- Kč od pojišťovny může být sice příjemných, ale asi nijak zásadních pro můj život.

Za to když se stanu dlouhodobě invalidním tak se můj život změní zřejmě daleko významněji, než když si zlomím ruku. Popřípadě když budu 6 měsíců na pracovní neschopnosti, bude mi stačit 60% mých příjmů?

Můžeme si spolu projít co je pro Vás opravdu důležité a já Vám mohu dodat orientační kalkulace pojišťoven a k nim informace o tom, co Vám budou plnit a co ne! Tak aby jste věděli za co si skutečně platíte!

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Dáme si společně kafe v příjemném prostředí a řekneme si, jaké máte potřeby a přání.

FinančNí plán

Příprava finančního plánu dle vašich potřeb, tak aby byly co nejdříve splněny.

}

Pravidelný servis

Prvním obchodem to nekončí naopak, tady spolupráce začíná z dlouhodobého hlediska.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5