Moje služby

Úvěry a hypotéky

Hypoteční úvěry mohou být opravdovým labyrintem – každá banka má své specifické podmínky, nabízí různé úrokové sazby a kritéria pro poskytnutí úvěru. Nejenže se liší sumy, které jsou ochotné půjčit při stejně dokládaném příjmu, ale i celkový přístup a servis se může značně rozcházet.

Právě proto jsem tu pro vás od samotného začátku naší spolupráce. Společně si ujasníme váš hlavní cíl a probereme všechny kroky až do úplného splacení úvěru. A moje služby pro vás tím nekončí. Budu neustále sledovat trh, a pokud se naskytne příležitost váš úvěr zlevnit, ihned vás o tom informuji a pomohu s celým procesem.

Díky našim skvělým vztahům s bankami jsme schopni zajistit výhodnější podmínky, ať už se jedná o nižší úrokové sazby, nebo o prominutí některých poplatků, které byste jinde museli platit.

Když se rozhodnete řešit hypotéku se mnou, dostanete od začátku jasný a přehledný výčet všech potřebných dokumentů a kalkulací od bank. Na vše mám připravené odborné rady a postarám se o to, aby byl váš úvěr schválen co nejrychleji a k vaší maximální spokojenosti.

Pojďme spolu udělat z procesu získání hypotečního úvěru příjemnou a bezstarostnou zkušenost.

Spotřebitelský úvěr je flexibilní finanční produkt, který vám umožní využít peníze podle vašich aktuálních potřeb a přání. Ať už se jedná o rekonstrukci domu, koupi nového auta, nebo třeba splnění vašeho dlouholetého snu, tento úvěr vám dává svobodu rozhodovat.

Co se týče úrokových sazeb, ty se obvykle pohybují v rozmezí 6,9 % p.a. až 10 % p.a. Avšak s trochou znalostí a vhodným přístupem je možné tuto sazbu výrazně snížit. Například, díky využití speciálních akcí a správnému nastavení podmínek vašeho úvěru, můžeme dosáhnout úrokové sazby už od 4,9 % p.a., přičemž v některých případech je možné se setkat i s nabídkami nižšími.

Pokud tedy zvažujete získání nového úvěru, nebo už nějaký máte a rádi byste prozkoumali možnosti, jak snížit vaše měsíční splátky a celkové náklady spojené s úvěrem, jsem tady, abych vám s tím pomohl. Společně najdeme nejlepší řešení přímo pro vás.

Leasing je v podstatě specifický druh úvěru, který si vybíráte s jasným cílem, a to nejčastěji s koupí auta nebo stroje. Co to pro vás znamená? Leasingová společnost se stává vlastníkem vozidla nebo stroje, a dokud celou částku nesplatíte, formálně není majetek váš. To s sebou přináší několik menších nevýhod.

Ale nebojte, leasing má i své velké plusy. Hlavní výhodou je, že leasingové společnosti jsou ochotny půjčit prakticky každému. Důvodem je, že v případě nesplácení mají jako záruku přímo kupovaný předmět. Díky tomu je pro ně takový obchod méně rizikový než například běžný spotřebitelský úvěr. Tato skutečnost může být velkým přínosem pro ty, kteří potřebují financování, ale možná by se u jiných typů úvěrů setkali s odmítnutím.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Pojďme si společně udělat chvilku na kávu
v útulném prostředí a probrat, co vás v oblasti financí trápí a co byste si přáli dosáhnout. Všechno si v klidu rozložíme na stůl – vaše obavy, sny
i očekávání.

FinančNí plán

Vytvoření finančního plánu přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli co nejrychleji dosáhnout svých snů.

}

Pravidelný servis

Vaše portfolio bude pod naším pravidelným dohledem. Uzavření smlouvy není konec, ale naopak začátek naší vzájemné spolupráce s dlouhodobým výhledem.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5