Moje služby

Úvěry a hypotéky

Hypoteční úvěry jsou velmi komplexní téma, každá banka má trochu jiné podmínky, jiné sazby a kritéria za kterých Vám půjčí. Dokonce Vám každá banka půjčí trochu jiné částky ačkoli dokládáte stejný příjem.

Proto jsem s klienty u úvěru od začátku, kde si řekneme co je Váš hlavní záměr až po načerpání a splnění podmínek po vyčerpání celého úvěru. A ani tím to nekončí, budu hlídat sazby a pokud bude Váš úvěr možné zlevnit, dám Vám vědět, že to lze a za jakých podmínek. Díky dobrým vztahům jsme schopni zařídit různé poplatky zdarma a nižší sazby na úvěry, než jsou nabízené přímo na pobočkách.

Při řešení úvěru z mé strany dostanete kompletní přehled všech kalkulací od bank, seznam podkladů, které budeme v procesu hypotečního úvěru potřebovat. Opět mám na vše připomínky a budu Váš úvěr v bance tlačit tak, aby vše bylo co nejdříve vyřešené k Vaší spokojenosti.

Spotřebitelský úvěr je úvěr, který nemá žádný účel. Tedy peníze z úvěru můžete použít na cokoli.

Takový úvěr se z pravidla pohybuje s úrokovou sazbou mezi 6,9% p.a. až 10% p.a.

Při správném pracování s úvěrem jsem schopný dostat úrokovou sazbu na 3,9% p.a. (existují akce, kdy lze získat sazbu pod 2% p.a.)Tedy, pokud plánujete nový úvěr získat, nebo již úvěr máte, můžeme se podívat, zda nejde snížit splátka a přeplatek na tomto úvěru

Leasing je úvěr, který má konkrétní účel. Nejčastěji je to koupě auta/stroje. Leasingová společnost potom auto vlastní a dokud ho nesplatíte, není reálně Vaše. To má za následek drobné nevýhody. Výhodou leasingu je zase to, že půjčí drtivé většině lidem. Mají totiž v zástavě kupovanou věc a tak pro ně není obchod tak rizikový, jako například spotřebitelský úvěr.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Dáme si společně kafe v příjemném prostředí a řekneme si, jaké máte potřeby a přání.

FinančNí plán

Příprava finančního plánu dle vašich potřeb, tak aby byly co nejdříve splněny.

}

Pravidelný servis

Prvním obchodem to nekončí naopak, tady spolupráce začíná z dlouhodobého hlediska.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5