Moje služby

Odpovědnost

Občanská odpovědnost je tu pro vás, abyste se nemuseli obávat drobných nehod a nepříjemností, které se mohou přihodit každému z nás. Představte si třeba situaci, kdy omylem poškodíte cizí majetek, jako je telefon nebo okno, či když při projížďce na kole nechtěně způsobíte škrábanec na zaparkovaném autě. A co když se vaše roztomilé štěně neudrží a nešťastnou náhodou pokousá jiného psa? Ano, i na tyto případy myslela vaše pojišťovna.

Nicméně, občanská odpovědnost zasahuje i do mnohem vážnějších situací. Představte si, že se váš mazlíček vytrhne a nechtěně způsobí dopravní nehodu s tragickými následky, nebo když na sjezdovce neúmyslně srazíte někoho, kdo kvůli tomu utrpí dlouhodobé zdravotní následky, ztratí práci a bude požadovat odškodnění. Tyto případy mohou vést k finančním nárokům v řádu milionů korun.

Naštěstí, pokud máte pojištění nemovitosti nebo domácnosti, velmi často je v něm občanská odpovědnost zahrnuta již standardně. To znamená, že pojištění automaticky chrání všechny členy vaší domácnosti. Je to jednoduše další způsob, jak vám pojišťovna pomáhá chránit to, na čem vám záleží, a dává vám klid na duši, že v případě nehody máte krytí. Proto je toto pojištění tak důležité – abyste mohli žít svůj život naplno, bez obav z nečekaných finančních dopadů těchto nešťastných událostí.

Zajištění právní ochrany znamená mít k dispozici tým právníků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kteří jsou připraveni zastupovat vás ve všech právních sporech a uhradit soudní výdaje za vás. Ať už jde o nevyřízenou reklamaci na boty, autonehodu, či újmu na zdraví, naši právníci jsou připraveni vám pomoci.

Vezměme si například situaci, kdy vás někdo srazí na sjezdovce a vážně se zraníte. Možná nebudete schopni pracovat, budete muset čerpat invalidní důchod a kvůli nižším příjmům vám hrozí, že nedokážete splácet hypotéku a přijdete o domov. V takovém případě je neocenitelné mít koho zavolat a řešit svou situaci.

Dalším benefitem je, že pojištění uhradí soudní výdaje za vás. Představte si, že vám byla zamítnuta reklamace na boty v hodnotě 3 000 Kč. Vaše pojišťovna zaplatí za posudek bot, který může stát desetitisíce korun, a s tímto posudkem se odvolá proti zamítnutí reklamace. Platit za posudek z vlastní kapsy by nemělo smysl, pokud stojí více než nové boty.

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit, že často stačí, když pojišťovna dá najevo, že je připravena spor řešit soudně. Prodejci se obvykle snaží vyhnout soudnímu sporu a raději reklamaci uznají dříve, než dojde k jakémukoli jednání.

Pojistná ochrana tak představuje klíčový prvek v ochraně vašich práv a finančního zdraví. Je to jako mít silného spojence, na kterého se můžete kdykoli obrátit a který vám pomůže řešit nepříjemné situace, aniž byste museli nést všechny náklady sami.

V pojišťovacích smlouvách se často objevují drobná písmena a výluky, které mohou být pro mnohé z nás zdrojem starostí a nejasností. V eDO finance si toho jsme vědomi, a proto jsme založili speciální oddělení právě pro podnikatelská rizika. Naše cíl je zajistit, aby vaše pojistné smlouvy byly co nejjasnější a obsahovaly co nejméně „ale“. A pokud nějaké „ale“ přesto zůstane, chceme, abyste o něm věděli a rozuměli mu.

Naše oddělení vám bude pravidelně pomáhat s veškerou správou vašich pojistných smluv. To zahrnuje nejen pravidelné kontroly, ale i asistenci při hlášení pojistných událostí a mnoho dalšího. Díky tomu, že máme větší tým, můžeme vám navíc nabídnout i zajímavé nestandardní slevy, které vám pomohou ušetřit.

V eDO finance se snažíme být vaším průvodcem ve světě pojištění, abyste se mohli cítit bezpečně a měli jistotu, že vaše podnikání je v dobrých rukou.

Pokud v rámci vaší pracovní činnosti způsobíte firmě škodu, může vás váš zaměstnavatel pokutovat. Podle zákona může tato pokuta dosáhnout až 4,5násobku vaší hrubé mzdy. Abyste se před tímto rizikem ochránili, můžete se pojistit.

Cena pojištění závisí na výši spoluúčasti, kterou si zvolíte, a také na tom, jakou práci vykonáváte. Práce se dělí do tří kategorií, přičemž cena pojištění roste v závislosti na tom, jak často řídíte dopravní prostředky:

1. Neřidiči – V této skupině jsou ti, kteří v rámci svého povolání neřídí žádné dopravní prostředky. Pro ně je pojištění nejlevnější.
2. Polořidiči – Sem patří ti, kteří řídí dopravní prostředky až do 50 % své pracovní doby.
3. Řidiči – Tato skupina zahrnuje ty, kteří za volantem tráví více než 50 % své pracovní doby. Pro ně je pojištění nejdražší.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak se pojistit a jaké jsou možnosti spoluúčasti, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli najít nejlepší řešení přímo pro vás.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Pojďme si společně udělat chvilku na kávu
v útulném prostředí a probrat, co vás v oblasti financí trápí a co byste si přáli dosáhnout. Všechno si v klidu rozložíme na stůl – vaše obavy, sny
i očekávání.

FinančNí plán

Vytvoření finančního plánu přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli co nejrychleji dosáhnout svých snů.

}

Pravidelný servis

Vaše portfolio bude pod naším pravidelným dohledem. Uzavření smlouvy není konec, ale naopak začátek naší vzájemné spolupráce s dlouhodobým výhledem.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5