Moje služby

Odpovědnost

Občanská odpovědnost kryje nebezpečí, která se mohou běžně stát. Například pokud někomu rozbijete telefon, okno, nebo při jízdě na kole odřete stojící auto. V pojištění jsou velmi často zahrnutí i domácí mazlíčci. Například, kdyby Váš pejsek pokousal jiného pejska a jeho majitel by chtěl odškodnění.

Toto jsou drobnosti, ale pojištění je důležité hlavně proto, že můžete vy nebo Váš pejsek při útěku omylem způsobit dopravní nehodu při které se stane úmrtí. V ČR je cena lidského života určena na 10mil. Kč. Nebo na sjezdovce při lyžování srazíte někoho dalšího. Dotyčná osoba bude mít dlouhodobé zdravotní následky, bude muset opustit svojí práci a bude chtít odškodnění. Takové případy sahají až do miliónů korun a proto toto pojištění je velmi důležité

Velmi často je toto pojištění zahrnuté již v pojistné smlouvě nemovitosti a nebo domácnosti. Pojistka potom většinou pojišťuje automaticky všechny členy domácnosti.

Mít pojištěnou právní ochranu znamená, že máte právníky 24/7 na telefonním čísle a jsou připraveni za Vás řešit právní spor a platí za Vás soudní výdaje. Tedy pokud potřebujete řešit zamítnutou reklamaci bot, autonehodu a nebo ublížení na zdraví, právníci jsou připraveni.

Vypůjčím si příklad z předchozího slidu – pokud Vás někdo srazí na sjezdovce a budete mít skutečné problémy, nebudete moci vykonávat svoji práci, dostanete invalidní důchod a ještě ke všemu díky nižším příjmům nebudete moci splácet hypotéku a bude Vám hrozit to, že příjdete o domov. Hodí se mít někoho, komu můžete zavolat a svoji situaci řešit.

Hodí se i to, že za Vás pojištění bude platit soudní výdaje. Protože, pokud Vám zamítnou reklamaci bot za 3.000,- Kč. Pojišťovna za Vás zaplatí posudek bot, který může být v řádu desetitisíců a s posudkem se odvolá. Platit posudek z vlastní kapsy, když nové boty jsou lacinější než posudek by totiž nedávalo smysl.

Doporučení: Ze svého života mám dobré zkušenosti s tím, že při reklamacích stačí, aby pojišťovna napsala, že se hodlá s prodejcem soudit. Prodejci raději reklamaci uznají ještě dříve, než cokoli začne.

V těchto pojištěních se skrývá spousta výluk a drobných ale. Proto máme pro podnikatelská rizika zřízené celé oddělení na centrále eDO finance, abychom v nastavení pojistných smluv měli těchto ale co nejméně a o těch co tam zůstanou budete vědět.

Toto oddělení mi pomáhá se správou pojistných smluv, které zahrnuje pravidelnou kontrolu, hlášení pojistných událostí, atd.

Díky většímu oddělení máme také zajímavé nestandartní slevy.

Pokud jste zaměstnanci a způsobíte firmě škodu výkonem svého zaměstnání, zaměstnavatel Vám může dát pokutu. Tato pokuta může být dle zákona maximálně 4,5 násobku Vaší hrubé mzdy. Pokud se na toto nebezpečí chcete pojistit tak to lze.

Cena pojištění se odvíjí na výši spoluúčasti kterou si vyberete a na Vaší náplní práce. Náplň práce se dá rozdělit na 3 skupiny. Seřazeno od nejlevnější po nejdražší.

Neřidiči – Tato skupina v rámci svého povolání vůbec neřídí žádné dopravní prostředky.

Polořidiči – Tato skupina řídí dopravní prostředky do 50% své pracovní náplně.

Řidiči – Tato skupina řídí dopravní prostředky nad 50% své pracovní náplně.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Dáme si společně kafe v příjemném prostředí a řekneme si, jaké máte potřeby a přání.

FinančNí plán

Příprava finančního plánu dle vašich potřeb, tak aby byly co nejdříve splněny.

}

Pravidelný servis

Prvním obchodem to nekončí naopak, tady spolupráce začíná z dlouhodobého hlediska.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5