Moje služby

Komplexní správa majetku

Klientovi nikdy nedoporučím nic, co bych sobě nebo své rodině neudělal. Drtivou většinu věcí mám vyzkoušenou v praxi a mohu tak ukázat i na sobě, jak jednotlivé produkty využívám. Klient je pro mě vždy na prvním místě. Co slíbím tak to taky dodržím, dávám si záležet, aby se v mojí přítomnosti klienti cítili komfortně.

Úvěry a hypotéky

Správné financování bydlení je zásadní rozhodnutí, které může být velmi výhodné nebo také naopak. A nejde zrovna o malé peníze.

životní Pojištění

Ať už jde o krytí zdravotních rizik Vás, nebo celé Vaší rodiny, je důležité mít nejen kvalitní produkt, ale hlavně ho mít dobře nastavený.

Investice a penze

Základním pilířem každého finančního plánu je tvorba a správa správa majetku. Ať už jde o krátkodobé nebo dlouhodobé rezervy, jako je penze.

Prodej nemovitosti

Díky komplexní správě majetku se staráme nejen o finance, ale také o nemovitosti. Prodej a pronájem mají na starosti naši realitní makléři.

Neživotní pojištění

Neživotní pojištění je velmi podceňovanou oblastí. Přitom mít kvalitně pojištěnou nemovitost, domácnost a auto, je základ.

Odpovědnost

Občanská i právní odpovědnost, jsou doplňková pojištění. Stejně tak jako pojištění zaměstnance nebo podnikatelské.

Finanční plánování je o těch správných otázkách

Jaké cíle a plány máte v životě?

Když jede člověk na výlet, má vše naplánované. Ví v kolik chce vyrazit, jakou si vzít obuv a kam chce dojít. Má sebou pláštěnku, mikinu, svačinu a vše co je třeba.

Když se ale jedná o život, často to člověk nemá tak dobře zpracované. Když se pokazí výlet, není to nijak zásadní a může si to člověk příště naplánovat lépe. Život se bohužel na příště lépe naplánovat nedá.

 

Proto je důležité si občas pokládat otázky jako:

  • Kolik budu potřebovat na narození dítěte a kolik na jeho studium? A je lepší stavební spoření nebo investice?
  • Za kolik a kdy si budu kupovat další auto? Odkládám si dostatek abych si nemusel půjčovat?
  • Kolik sis chci ušetřit na dovolenou?
  • Toto všechno se dá naplánovat, můžu Vám pomoci sestavit kompletní přehled aby jste věděli, zda se ke svým cílům blížíte a pokud ne, tak co se dá dělat.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Dáme si společně kafe v příjemném prostředí a řekneme si, jaké máte potřeby a přání.

FinančNí plán

Příprava finančního plánu dle vašich potřeb, tak aby byly co nejdříve splněny.

}

Pravidelný servis

Prvním obchodem to nekončí naopak, tady spolupráce začíná z dlouhodobého hlediska.

Novinky a zajímavosti

Investice v době vysokých sazeb

Investice v době vysokých sazeb

Éra levných peněz končí, jak investovat v prostředí vysokých sazeb?V průběhu uplynulé dekády se svět ponořil do období nízkých úroků, což ještě umocnila pandemie z roku 2020. Vše vyústilo...

číst více

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5

Mé zázemí a spolupráce

eDO jsou pro mě lidé – lidé, kteří si nehrají na vlčí smečku, ale lidé taky chovají. Netlačíme nikoho do kouta a nenutíme ho dělat to či ono. Vždy je naše práce postavena pro klienta. A to mi dává smysl.

Finanční zázemí

Dokážeme se skvěle orientovat ve světě peněz a svižně reagovat na každou změnu ke prospěchu všech, kteří v tom jsou s námi.

Hypotéční srovnávač

Předschvalte si hypotéku s nejnižší sazbou jakou si můžete ulovit! Hypotéční srovnávač, který pomáhá najít výhodnou hypotéku.

Realitní zázemí

Pomůžeme s čímkoliv – od prodejní strategie, přes kvalitní marketing, vyřízení hypotéky, právní servis až po převod nemovitosti.