Moje služby

Komplexní správa majetku

Vždy se snažím, aby moje doporučení byla opravdu osobní a promyšlená. Nic, co bych navrhl vám nebo vaší rodině, bych si nevybral pro sebe. Mám tu výhodu, že většinu produktů a strategií, o kterých mluvím, jsem si sám vyzkoušel. To mi umožňuje nejenom sdílet osobní zkušenosti, ale také vám ukázat, jak tyto nástroje mohu efektivně využívat ve svém vlastním životě.

Hypotéky

Vybrat si správné financování bydlení je klíčové a může se ukázat jako skvělá investice nebo, na druhou stranu, jako krok, který bychom raději vzali zpět.
A vzhledem k tomu, že nejde o malé částky, je důležité se rozhodovat s rozmyslem.

životní Pojištění

Bez ohledu na to, jestli se snažíte zajistit zdravotní ochranu pro sebe nebo pro vaši celou rodinu, klíčové je nejen vybrat si kvalitní pojištění, ale také zajistit, aby bylo vaše krytí přesně přizpůsobené vašim potřebám.

Investice

Jádrem každého dobrého finančního plánu je umění efektivního spravování vašich financí. To zahrnuje vše od vašich běžných výdajů až po dlouhodobé úspory, například na penzi. Klíčem je najít tu správnou rovnováhu, která vám umožní žít pohodlně nyní, zatímco stále budujete svůj finanční polštář pro budoucnost.

Reality

V rámci našich služeb komplexní správy majetku se nezaměřujeme pouze na vaše finance, ale pečujeme i o vaše nemovitosti. Ať už jde o prodej nebo pronájem, naše tým realitních makléřů je tu pro vás, aby vám zajistil bezstarostný průběh a nejlepší možné podmínky.

Neživotní pojištění

Neživotní pojištění je často koutek finančního světa, který si nezískal zaslouženou pozornost. A přitom, jak velmi je důležité mít kvalitně pojištěný svůj domov, majetek
a vozidlo! Tato oblast pojištění nám poskytuje klid a jistotu!

Odpovědnosti

Občanská a právní odpovědnost představují důležité doplňkové pojistky, které by neměly chybět v portfoliu vašeho pojištění.
Podobně je to
i s pojištěním zaměstnanců a podnikatelů. Všechny tyto typy pojištění nabízejí dodatečnou ochranu a klid pro vás i vaše blízké.

Finanční plánování je o správných otázkách

Jaké máte cíle a plány ve svém životě?

Představte si, že se chystáte na výlet. Máte promyšleno, kdy vyrazíte, jakou obuv si obujete a kam míříte. V batohu nechybí pláštěnka, mikina, svačina – prostě vše potřebné. Ale jak je to s plánováním vašeho života? Není to tak jednoduché, že? Pokud se výlet nepovede, není to tragédie. Další můžete naplánovat lépe. Ale život nám dává jen jednu šanci a tu je třeba využít naplno.

Je důležité si čas od času položit otázky jako: Jaké finanční prostředky budu potřebovat pro příchod nového člena rodiny? Kolik peněz bych měl mít našetřeno na vzdělání svých dětí? Jaký je nejlepší způsob, jak spořit na budoucí investice, jako je nákup auta nebo plánování dovolené? Stavební spoření, investice, nebo něco úplně jiného?

Všechny tyto otázky a plány lze zvládnout a já vám mohu pomoci sestavit kompletní přehled vaší finanční situace. Společně můžeme zjistit, zda se vaše kroky ubírají správným směrem k dosažení vašich cílů, a pokud ne, co je možné udělat pro zlepšení.

Pojďme společně postavit pevný základ pro vaše finanční budoucnost a dosáhnout vašich snů a cílů. Protože život je jen jeden a měl by být plný radosti a splněných přání, bez zbytečných obav o peníze.

  Jak probíhá spolupráce?

  Káva

  Pojďme si společně udělat chvilku na kávu
  v útulném prostředí a probrat, co vás v oblasti financí trápí a co byste si přáli dosáhnout. Všechno si v klidu rozložíme na stůl – vaše obavy, sny
  i očekávání.

  FinančNí plán

  Vytvoření finančního plánu přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli co nejrychleji dosáhnout svých snů.

  }

  Pravidelný servis

  Vaše portfolio bude pod naším pravidelným dohledem. Uzavření smlouvy není konec, ale naopak začátek naší vzájemné spolupráce s dlouhodobým výhledem.

  Novinky a zajímavosti

  Reference klientů

  {

  Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

  5
  Veronika Fabiánová
  {

  Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

  5
  Aneta Vítová
  {

  Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

  5
  David Hrubý
  {

  Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

  5
  Michala Jarešová
  {

  Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

  5
  {

  Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

  5

  Mé zázemí a spolupráce

  V eDO klademe důraz na lidskost – jsme tým, který se nechová jako vlčí smečka, ale jako skupina lidí, kteří si navzájem pomáhají. Nikoho nenutíme do situací, do kterých nechce, a naši práci vždy směřujeme tak, aby byla ve prospěch klienta. A právě to mi přináší opravdový smysl.

  Finanční zázemí

  Dokážeme se skvěle orientovat ve světě peněz a svižně reagovat na každou změnu ke prospěchu všech, kteří v tom jsou s námi.

  Hypotéční srovnávač

  Předschvalte si hypotéku s nejnižší sazbou jakou si můžete ulovit! Hypotéční srovnávač, který pomáhá najít výhodnou hypotéku.

  Realitní zázemí

  Pomůžeme s čímkoliv – od prodejní strategie, přes kvalitní marketing, vyřízení hypotéky, právní servis až po převod nemovitosti.