Moje služby

Neživotní pojištění

Toto pojištění je napříč pojišťovnami velmi podobné a proto je u něj asi nejdůležitější cena. Pojišťovny téměř každý rok pojištění zdražují, ačkoli má klient najeto více bonusů a cena vozidla je nižší.
Zkrátka jde o to, aby se zbytečně neplatilo za stejnou věc víc než je potřeba.

Proto mám na každé auto jednou ročně připomínku, abych Vám napsal, zda je cena stále nejvýhodnější a zda nejde stejná věc udělat levněji.

Nejčastějším problémem u pojištění nemovitosti a domácnosti je podpojištěnost. Tím, že nemovitosti v posledních letech rostou na hodnotě někdy i o desítky procent, pojistná částka by často nestačila na znovu zakoupení a nebo opravení stávající nemovitosti.
Dále se setkávám s tím, že není nemovitost správně specifikována a nebo nesedí metry dle katastru nemovitostí, to může vést i ke krácení pojistného plnění.
Nakonec není pojištění jako pojištění. V případě zájmu o kontrolu smlouvy dodáme srovnání cen jednotlivých pojišťoven na trhu a pojistné podmínky kde neuvidíte jen co pojišťovny plní, ale hlavně to co NEplní!

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Dáme si společně kafe v příjemném prostředí a řekneme si, jaké máte potřeby a přání.

FinančNí plán

Příprava finančního plánu dle vašich potřeb, tak aby byly co nejdříve splněny.

}

Pravidelný servis

Prvním obchodem to nekončí naopak, tady spolupráce začíná z dlouhodobého hlediska.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5