Moje služby

Neživotní pojištění

V rámci pojištění vozidel si mnozí z nás klade otázku, jak najít tu nejlepší nabídku. Je pravda, že se nabídky pojišťoven často velmi podobají a zdá se, že klíčovým faktorem výběru je cena. Vědomi si toho, že hodnota vašeho vozidla se časem snižuje a vy sami můžete získávat bonusy za bezškodový průběh, je frustrující vidět, jak se cena pojištění každým rokem zvyšuje.

Naším cílem je zajistit, aby vaše peníze byly vynaloženy co nejefektivněji. Proto si pro každé vaše auto dávám do kalendáře roční připomínku, abych vám mohl dát vědět, jestli je vaše současná cena pojištění stále ta nejvýhodnější, nebo zda existuje možnost získat stejnou úroveň krytí za nižší cenu. Naše snaha je, abyste nikdy neplatili více, než je nezbytně nutné, a měli jistotu, že vaše vozidlo je v dobrých rukou za spravedlivou cenu.

Jedním z nejčastějších problémů, kterým lidé čelí při pojištění své nemovitosti a domácnosti, je riziko podpojištění. Vzhledem k tomu, že hodnota nemovitostí v poslední době stoupá často o desítky procent, může se stát, že pojistná suma nebude dostatečná pro pokrytí nákladů na obnovu nebo opravu vašeho domova v případě škody.

Kromě toho se často setkáváme s případy, kdy nemovitost není v pojistné smlouvě správně popsána nebo se rozchází s údaji v katastru nemovitostí. To může vést k problémům při vyplácení pojistného plnění, nebo dokonce k jeho snížení.

Vědomi si těchto výzev, rádi vám nabídneme naši pomoc. Pokud máte zájem o kontrolu vaší smlouvy, poskytneme vám detailní srovnání cen a podmínek různých pojišťoven na trhu. Díky tomu nebudete mít přehled jen o tom, co pojišťovny nabízejí, ale také o tom, co v jejich nabídkách chybí. Naším cílem je, abyste se cítili v bezpečí a měli jistotu, že vaše nemovitost je správně pojištěna.

Jak probíhá spolupráce?

Káva

Pojďme si společně udělat chvilku na kávu
v útulném prostředí a probrat, co vás v oblasti financí trápí a co byste si přáli dosáhnout. Všechno si v klidu rozložíme na stůl – vaše obavy, sny
i očekávání.

FinančNí plán

Vytvoření finančního plánu přesně na míru vašim potřebám, abyste mohli co nejrychleji dosáhnout svých snů.

}

Pravidelný servis

Vaše portfolio bude pod naším pravidelným dohledem. Uzavření smlouvy není konec, ale naopak začátek naší vzájemné spolupráce s dlouhodobým výhledem.

Novinky a zajímavosti

Reference klientů

{

Spolehlivý poradce, který poradí, vše srozumitelně vysvětlí, rychle zařídí… a snaží se najít nejlepší řešení pro klienta. Zařizoval nám několik věcí a byli jsme opravdu spokojení – není problém, kdykoliv zavolat…

5
Veronika Fabiánová
{

Myslím, že lepšího člověka v oboru, bychom těžko hledali. Ušetřil nám nemalé peníze. Takže doporučujeme všema deseti

5
Aneta Vítová
{

Dobrý poradce i kamarád. Vyřeší i věci co nezvládnou lidi v ČSOB po dvaceti letech. Povinný ručení , pojistka na dům, životní pojistky , investice … vše u p. Charváta za nejlepší ceny a perfektně sestavené pro jeho klientelu, nikoliv jen pro zisk! DOPORUČUJI A NADÁLE DOPORUČOVAT BUDU!

5
David Hrubý
{

Vybrat si Míru v oblasti financí byla ta nejlepší volba. Nejen, že Vám ušetří spoustu peněz, ale také za Vás všechno vyřeší, všechno Vám vysvětlí a najde pro Vás to nejvýhodnější řešení. Za mě naprostá spokojenost

5
Michala Jarešová
{

Lepšího člověka v oboru jsem nepoznal. Poradí, vysvětlí, upozorní když je nějaká změna.Opravdu se stará a je vidět, že ho to baví. Mohu jen doporučit

5
{

Chtěl bych touto cestou poděkovat Mírovi za opravdu profesionální služby v oblasti financí. Je to člověk na správném místě a hlavně jeden z mála poctivých lidí v oblasti financí a pojistek. Celá rodina již využívá jeho služeb a vždy na 1*. Jsme rádi, že můžeme důvěřovat člověku, který ví co dělá a nemít s těmito službami žádné starosti. 🙂 ještě jednou díky Míro!

5