O mně

Miroslav Charvát

Finančnímu poradenství se věnuji již několik let. Začal jsem s ním v roce 2017 s vizí, že se chci něco dozvědět o to, jak fungují finanční produkty a jak je využít do života. Později jsem zjistil, že mě mnou nabyté zkušenosti mě baví předávat dál.

Moji silnou stránkou a zároveň prokletím je přehnaná systematičnost. Můžete se tedy spolehnout, že nikdy nezapomenu na výročí smlouvy, zaslání slíbených podkladů nebo vyřízení Vašeho požadavku.

300+

klientů

5 let

ve financích

6

kolegů v týmu

„Hlavní je rodina, přátelé, místo, které nazýváme domovem, a nikdy nekončící získávání nových zkušeností. Proto svojí práci dělám s empatií a nadhledem.“

Proč eDO?

V eDO jsou lidé, kteří si nehrají na vlčí smečku. Jsme lidé a tak se jako lidé chováme. Netlačíme nikoho do kouta a nenutíme ho dělat to či ono. Nikdy se nemůže stát, že by někdo přišel a řekl, že musím doporučovat konkrétní společnost nebo konkrétní produkt nebo od klienta získat 10 telefonních čísel.

Mým cílem je ukazovat klientům různé možnosti, které trh nabízí a nechat si klienty vybrat cestu, která je pro ně nejpříjemnější.

Nicméně, hezká slova může napsat každý a tak jediná možnost, jak si je potvrdit je zkusit semnou probrat Váš požadavek a pokud moje řešení bude dávat smysl, tak i spolupráci.