Spolupráce

Svoboda, ale taky zodpovědnost.

Práce finančního poradce znamená, že nejsi zaměstnaný. Se svým časem nakládáš tak, jak sám uznáš za vhodné. Nemusíš se ptát na dovolenou, kdy nebo v kolik máš přijít do práce. Je jen málo povinností, které máš.

Ale taky to znamená zodpovědnost. Zodpovědnost za svoje klienty, které nemůžeš nechat na holičkách a taky za svůj výdělek.

Zajímá tě obor financí?

Z dřívějších dob jsme nedostali úplně povedenou nálepku. Ale pokud svět financí poznáš z blízka, je to úžasné povolání.

Pomáhat lidem ke splnění svých přání, ať už získání nového domova dosažení svých cílů nebo ušetření i několika tisíc. To je vždy fajnová věc. Ukáže se i druhá stránka této práce, kdy ucítíte od lidí vděčnost a uznání

Vzdělání

Co ti určitě mohu nabídnout je vzdělání ve finanční sféře. Porozumíš tomu, jak peníze fungují. Na co je dobré je využívat a co jsou nesmysly. Co je dobré mít pojištěné a co ne. Jak se staví finanční plán tak, abys mohl jít předčasně do důchodu, ušetřit si na cestu kolem světa nebo si pořídit vysněné auto. Nakonec si vždy říkám, že rozumět jak fungují peníze a co s nimi dělat je pro život super.

Rozvoj

U mě v týmu a také v celém eDU probíhají vzdělávací semináře nejen na produkty, ale i na osobností rozvoj. Tedy krom toho, že chceme být skvělými partnery svých klientů ve finanční sféře, tak chceme být i spokojení a lepší v osobním životě. Umět si seřadit priorit, efektivně pracovat s časem. Umět si odpočinout a mít z věcí radost.

Kolektiv

Všichni jsme spíše kamarádi než kolegové, kteří spolu podnikají. Znamená to, že když něco budeš potřebovat, můžeš kdykoli za kýmkoli přijít a on ti rád poradí a pomůže. Samozřejmě mě zajímá tvůj kariérní růst a tvoje výsledky se kterými se ti pokusím pomoci, ale především mi jde o to, aby tě práce s námi bavila. Tedy nečekej z naší strany, že tě budeme tlačit do věcí, které bys nechtěl dělat. Můžu ti ukazovat cesty, které tu jsou a ty si sám vybereš, kudy budeš chtít.

Kde budu shánět klienty?

Některé klienty pro tebe máme a vlastní iniciativa je také vítána – není však nutností. Fungují u nás srovnávače na finanční produkty, kde si lidé poptávají konkrétní věc a ty jim můžeš zavolat a pokusit se jim poradit a pomoci. Tento zdroj je téměř neomezený a tak se není čeho bát, že bys neměl co dělat. Za 5 let podnikání jsem již nasbíral kmen okolo 450 klientů a na více bohužel už nemám kapacitu Tedy i já tě občas poprosím, zda bys nějakého klienta nemohl vzít za mě!

Firemní benefity

V eDU také máme levnější tarify, slevy na automobily nebo operativní leasingy. Můžeš u nás získat levněji multisport kartu a samozřejmě také slevy na finanční produkty od pojištění až po investice. Věcí se tu najde spousta.

Finance

Tvůj výdělek je přímo úměrný tvé snaze. Pokud budeš chtít makat, jsi ve výdělku neomezený a pokud budeš dělat svoji práci dobře a zodpovědně, dřív nebo později se na tebe začnou nabalovat klienti a s více klienty roste i tvůj příjem. Co mě na financích baví je to, že si dokážeš tvořit i pasivní příjem. Pokud se o správu svých klientů budeš starat zodpovědně, bude ti s tím stoupat i tvoje dlouhodobá odměna, která je pravidelná.

Proč eDO?

 V eDO jsou lidé, kteří si nehrají na vlčí smečku. Jsme lidé a tak se jako lidé chováme. Netlačíme nikoho do kouta a nenutíme ho dělat to či ono. Nikdy se nemůže stát, že by někdo přišel a řekl, že musím doporučovat konkrétní společnost nebo konkrétní produkt nebo od klienta získat 10 telefonních čísel.

Mým cílem je ukazovat klientům různé možnosti, které trh nabízí a nechat si klienty vybrat cestu, která je pro ně nejpříjemnější.

Pokud tě to zaujalo, můžeme se nezávazně potkat nad kávou. Rád se s tebou pobavím o tom, jak to u nás chod a co naše práce zahrnuje. Pevně doufám, že schůzka semnou bude přínosná i když nakonec svět financí nebude tvoje cesta. Budu se těšit.